Sklep Techemznaki znaki bhp

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
Sklep Techemznaki znaki bhp

Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące standardy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, używamy innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że produkowane przez nas znaki są łatwo dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki trzeba ochraniać przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji taśma ostrzegawcza żółto czarna ceny Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Top